Друк на холсті від компанії “Артефакт”

Друк на полотні - особливий жанр зображального мистецтва, один з найбільш відомих способів прикрасити власний інтер’єр. Він увібрав у себе все найкраще з мистецтва фотографії та живопису. Широкоформатний друк розширює рамки можливого в підготовці продуктів на холсті. Завдяки фактурі матеріалу та оформленню на якісній рамці можливо досягнути ефекту музейного шедевру, що не може залишитися поза увагою людей. І не важливо, що саме буде зображено. Якісні картини обов’язково стануть окрасою вашого дому, офісу, кабінету, кафе, ресторану.

Можливості друку на холсті

Друк картин на полотні має величезні можливості. Спеціальні техніки дозволяють:

  • відтворити репродукції улюблених картин;
  • здійснити друк фото на полотні;
  • фотографію переформатувати у стиль живопису;
  • сформувати колаж з декількох підібраних зображень;
  • надрукувати роботу будь-якого формату;
  • способом комбінування підготувати власний макет роботи.

Широкоформатний друк на холсті  - справжня знахідка для людей, які шукають в усьому індивідуальності. Адже друк картин на холсті дозволяє вам замовити будь-яку картину або фотодрук на холсті за вашим бажанням, за вашими вимогами до розміру та оформлення. Так можна підкреслити свою абсолютну індивідуальність.

Готову роботу за бажанням замовника можливо оформити наступним чином:

  • розмістити на підрамник. Так робота буде тримати форму;
  • оформити в багет;
  • розмістити на підрамник та оформити в багет.

Який варіант обрати - це питання смакових уподобань. Але у будь-якому випадку, робота надрукована на холсті, стане стильною деталлю інтер’єру.

Ящо ви знаходитесь у пошуку варіанту подарунку для близької людини або товариша, ми пропонуємо вам друк фото на холсті. Такий презент приємно отримати у будь-якому віці. 

Переваги звернення до нас

Замовити фотодрук на полотні або картину на холсті в компанії “Артефакт”  можливо через наш сайт, електронну пошту або звернувшись до спеціалістів компанії. Ми підготуємо продукт за вашим замовленням, а також, за необхідності допоможемо в оформленні дизайну. Всі зображення, надруковані у нас, безкоштовно покриваються захисним лаком. Лак наноситься на полотна для збільшення світлостійкості відбитків та робить поверхню вологостійкою. Він додає багатство кольору в чорний та насичує кольорову гаму. Також він оберігає ваш колір від вицвітання.

Можливо вирахувати вартість друку на холсті. Для цього на головній сторінці у віконце введіть розміри майбутнього замовлення та оберіть холст в якості матеріалу для друку і вам відобразиться ціна.