Фотопапір – універсальний продукт для друку!

Перелік послуг, що надає компанія «Артефакт», достатньо великий. Широкоформатний друк на фотопапері, мабуть, найпопулярніша послуга серед усіх наявних. Причина високої затребуваності пояснюється широтою використання зображень, що отримуються при використанні даного методу, а також в неймовірно високою якістю картинки, яку можна отримати на виході.

Друк на фотопапері активно використовується під час створення графічних зображень та ілюстрацій. В сфері реклами та дизайну інтер’єру даний метод не менш популярний. Фотопапір дає можливість за невисоку вартість оформляти як внутрішній простір приміщень, так і фасади будівель. Кольорова, яскрава та незвичайна продукція завжди привертає увагу оточуючих, закликаючи їх “взяти” ту інформацію, яку за допомогою реклами намагались до них донести.

Головна перевага заключається в тому, що широкоформатний друк на фотопапері має високі кольорові та механічні характеристики. Це дозволяє досягти чудової передачі кольорів та гарантує. Ціни за створені якісні зображення доступні кожному.

Фотопапір може бути:

  • Матовий. Це багатоцільова якісна основа, вартість якої є невисокою. Ідеально підходить для друку фотографій, матеріалів презентацій, художньої графіки, дипломів та креслень, проєктів.
  • Глянцевий. Цей тип характеризується неймовірно високою чіткістю, високою роздільною здатністю та неймовірною передачею кольорів. Створений для друку плакатів та афіш (в яких присутні ілюстрації), а також проспектів та фотографій.

Замовити друк можна за електронно. адресою, на сайті або особисто в офісі. Ціна друку на фотопапері узгоджується з представниками компанії в залежності від розмірів замовлення.