Друк на самоклейці – це легкий та ефективний спосіб прикрасити інтер’єр, а також отримати яскравий рекламний носій. Технологія друку на самоклейці аналогічна друку на звичайному папері, але в кінці ви отримаєте абсолютно інший продукт. Широкоформатний друк дозволить втілити у життя найсміливіші ваші ідеї.

З допомогою самоклеючого паперу можна за лічені секунди оздобити будь-яку тверду поверхню. Друк на самоклеючій плівців можна замовити для декорування вітрин, виробів з скла, пластику, ПВХ та інших матеріалів, створення яскравих рекламних об’єктів різного розміру. 

Різновиди друку на самоклейці

Широкоформатний друк на самоклейці дозволяє за невисоку вартість створити якісні  глянцеві і матові зображення. Обираючи вид поверхні для оздоблення, варто враховувати умови, в яких отриманий виріб буде використовуватись. Глянець не рекомендується використовується в місцях з інтенсивним освітленням, оскільки через появу сильних бліків картина втрачається і може сприйматись не вірно. Матовий друк підійде практично для будь-яких умов.

Переваги друку в нашій компанії

При замовленні широкоформатного друку на самоклейці у компанії “Артефакт” , ви отримаєте якісні зображення, створені з урахуванням всіх зовнішніх факторів. Ми проаналізуємо умови майбутньої експлуатації і на основі цього підберемо найкращий матеріал. Ціна роботи вираховується в кожному випадку окремо, з урахуванням розмірів замовлення та матеріалів.

Виготовлення продукції найвищої якості - характерна риса нашої роботи!