Компанія «Артефакт» надає поліграфічні послуги в Києві з 2007 року. Поліграфічна продукція користується таким самим попитом серед населення, як і десять років тому. Високий попит на поліграфічний друк пояснити просто: комфортніше читати інформацію з паперового носія, ніж з гаджету. Коли виникне необхідність у виготовленні листівки, постеру, календаря, або забажаєте роздрукувати газету, обробити фотографії, підготувати широкоформатний друк - просто зверніться до фахівців компанії «Артефакт»! Високоякісна поліграфія, доступні як для Києва ціни та оперативні строки виконання замовлень приємно здивують вас.

Чому обирають нас?

Діяльність організації базується на таких цінностях як чесність, надійність, гарантія якості та висока професійність. Послуги поліграфії будуть цікаві як фізичним, так і юридичним особам. Переваги співробітництва з нами:

  1. Швидкість. Замовлення завжди готове вчасно.
  2. Висока якість. Салон обладнаний сучасною технікою. В роботі використовуємо якісні, екологічно чисті фарби та розхідники. 
  3. Ціни нижчі, ніж у конкурентів. У Києві велика кількість перекупщиків, які продають замовлення, виготовлені у нас, встановлюючи при цьому власну вартість на товар. Ми виконуємо весь перелік послуг власними силами, тому у нас оптимальні ціни і немає ніяких прихованих платежів.
  4. Професійна робота. Штат співробітників складається з десяти осіб. У нас працюють дизайнери з багаторічним досвідом роботи з друку поліграфічних виробів. Працівники постійно удосконалюють професійні навички, що позитивно впливає на якість типографічних послуг. 
  5. Друк поліграфії найскладніших зразків, унікальних та дуже дорогих поліграфічних продуктів.
  6. Працюємо як у робочі, так і в святкові дні.
  7. Пропонуємо послуги друку, копіювальні послуги, а також виготовлення сувенірних та інших виробів.
  8. Даємо гарантію на виготовлену продукцію.

Щоб замовити друк, зверніться до консультантів компанії «Артефакт». Вони оформлять попереднє замовлення, розрахують вартість послуги, за необхідності запропонують варіанти вирішення поліграфічних задач. Для цього достатньо зателефонувати або написати на електронну пошту, Telegram, Viber. Наші консультанти передзвонять в найближчий час.