bord

Бігборд з англійської мови перекладається як «велика дошка». Друк бігбордів - популярний вид зовнішньої реклами, що встановлюється в людних місцях. 

Основа плакату залежить від терміну експлуатації реклами. Для невеликого часу використовується самоклейка, для довшого періоду – синтетичний холст. Стандартный розмір широкоформатного друку – 3x6 метрів, розміри суперсайту - 4x12 метри. Їх встановлюють на кругових дорогах великих мегаполісів.

Переваги та етапи друку

Виготовлення бігбордів має наступні переваги:

  • Великий охват. Розміщений на висоті банер помічає багато майбутніх клієнтів.
  • Яскраве зображення приваблює погляди людей.
  • Локальність та широкий захват демонструє престижність компанії. 
  • Невисока ціна. Чим більше замовити плакатів, тим меншою буде вартість одного бігборду.

Широкоформатний друк бігбордів можна використати як у рекламних цілях, так і в особистих.

Особливості друку

Вуличні зображення знаходяться під дією атмосферних опадів та ультрафіолетових променів, тому для їх виготовлення краще використовувати спеціальний цупкий папір, водостійку фарбу, метод ламінування. Це гарантує довгий термін експлуатації бігборда.

Широкоформатний друк дозволяє виготовляти плакати великих розмірів двух видів. Перший - плакат друкується одним куском на банерному полотні. Другий - плакат друкується частинами (8-12 частин завширшки 1,5 метра), а потім склеюється в правильному порядку в єдине ціле зображення. Завдяки розташуванню бігборду на висоті стики не помітні.

Технології широкоформатного друку дозволяють створити якісні, довговічні, контрастні зображення. Спеціалісти компанії “Артефакт” допоможуть підготувати та створити будь-який ваш задум.